מלונות ברומא במרכז העיר

מלונות ברומא במרכז העיר

בחודש מרץ האחרון (03/15) טיילתי עם חברתי בכמה יעדים באירופה, היעד היפה ביותר שהגענו אליו לדעתי הוא רומא, אין ספק שהעיר הזו היא אחת הערים היפות והרומנטיות ביותר בעולם. לכל פינה שתסתכלו ובכל רחוב שתפנו אליו במרכז העיר תמצאו אתר תיירותי או מבנה מדהים שישאיר אתכם פעורי פה לכמה דקות. ישנם הרבה מלונות במרכז העיר רומא אשר מדורגים לפי כוכבים שונים, החל מ2 כוכבים ועד למלונות 5 כוכבים – הבדל המחירים בהתאם כמובן.

מלבד אתרים ומבנים יפים ברומא ניתן למצוא גם אזורי קניות. באזור מרכז העיר ניתן למצוא את כל רשתות האופנה המוכרות שיש להן סניפים גם בקניונים גדולים וקטנים בישראל ובנוסף גם חנויות מקומיות שונות – הסחורה מצוינת!

האוכל באיטליה הוא מדהים למי שאוהב גבינות ומוצרי גבינה, הפיצות, הפסטות והקינוחים לדעתי טעימים יותר מבכל מקום אחר בעולם.

רומא מתאפיינת במלונות ובניינים שנראים עתיקים יותר אך אל חשש, בתוך המבנים והמלונות הכל חדשני ומשופץ ונראה מדהים!

מומלץ מאוד לרכוש חדר במלונות ברומא במרכז העיר, זה יחסוך לכם נסיעות מיותרות וזמן שיתבזבז על הנסיעות. רוב האתרים התיירותיים ברומא נמצאים במרכז העיר בסמוך למלונות, חשוב לבחור מלון שיהיה קרוב לאתרים אלה, לדוגמה: לקולסאום המפואר, לכיכר ונציה וכו'.

מלונות במרכז העיר רומא ניתן למצוא אצל סוכני הנסיעות ובאתרים שמזמינים ישירות מהמלונות כמו בוקינג, בקישור שלפניכם תוכלו למצוא מלונות טובים שנמצאים במרכז העיר רומא לאחר שעברו סינון של מיקום – http://www.booking.com/district/it/rome/rome-centre.he.html

כמו כן, מומלץ לבחור מלונות במרכז העיר אשר מאפשרים גישה חופשית לWIFI, זה יכול לעזור מאוד. אם ברצונכם להרכיב מסלול לטיול ברומא מומלץ לחפש בפורומים של אתר "למטייל", אנחנו הרכבנו משם מסלול מצוין!