פרו אבולושן 2016

פרו אבולושן הוא משחק אשר מיוצר על ידי חברת המשחקים "קונאמי" מדי שנה ומהווה מתחרה ראוי למשחק פיפא של EA GAMES. מדי שנה מוציאה קונאמי את המשחק שלה עם שכלולים ושיפורים, הן מבחינת הגראפיקה והן מבחינת ביצועי השחקנים והריאליות שיש ללקוח כאשר הוא משחק במשחק, לדוגמא, השנה, כשיצא פרו אבולושן 2016, הלקוח מצפה שכאשר הוא רץ עם שחקן הוא ירגיש שזה הרבה יותר אמיתי מהגרסאות הקודמות – זה מכיוון שרק ככה יכול המשתמש במשחק להינות בצורה טובה יותר מהמשחק שהוא משחק בו.

השנה, צפוי להגיע המשחק פרו אבולושן 2016 לחנויות בישראל בתאריך 18 לספטמבר עבור המחשב והקונסולות השונות, המשחק צפוי לצאת לשלל המכשירים השונים ואפילו למכשירי הסמארטפון השונים. מדובר כאן במשחק הכדורגל המעולה שניתן להפיק ממנו הנאה רבה הן לבד והן עם חברים מכיוון שהמשחק מאפשר אפשרויות משחק לכמה משתמשים.

בסרטון הבא אתם מוזמנים להינות ולהתרשם מהביצועים של המשחק, שחרור ראשון ל"גיימפליי" של המשחק מתוך הקונסולה PS4, אחת הקונסולות המובילות כיום בשוק בישראל ובעולם כולו, צפו בסרטון והתרשמו מהמשחק החדש של פרו אבולושן:

כמה עדכונים שקונאמי מבטיחה לנו שיקרו במשחק החדש שלהם פרו אבולושן 2016:

  1. מגוון רחב יותר של חגיגות של שחקנים לאחר כיבוש שערים.
  2. זמני תגובה של שחקנים משופרים.
  3. מזג אוויר שאכן ישפיע על המשחק, כאשר יהיו גשמים באצטדיון השחקנים יחליקו על הדשא – הרבה יותר אמיתי!
  4. מערכת משופרת של התנגשות בין שחקנים, השחקנים יהיו הרבה יותר דינאמיים וינועו בצורה אמיתית וטובה יותר – הרבה יותר מגניב מבעבר!
  5. גם מבחינת הצילום יהיו כמה שיפורים – המצלמה תהיה רחבה יותר ותאפשר צילום של המשחק בצורה כיפית יותר – יועיל לנו השחקנים מאוד כאשר נצפה ונשחק בו זמנית במשחק.
  6. יהיו פרשנים חדשים, תמיד חידוש יכול להועיל!
  7. לוח התוצאות וגם הסטטיסטיקות שמופיעות לפני, אחרי ובאמצע המשחק גם הם מקבלים שיפור משמעותי.

בקיצור, צפוי לצאת אחלה של משחק, מה אתם מעדיפים? פיפא או פרו אבולושן? האם החידושים האלה ישנו את דעתכם? הגיבו!